دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

کانگورو طراح و تولید کننده اسباب بازی های چوبی سالم

                                             

 

 برند کانگورو با الهام از شیوه تماس پوستی بسیار نزدیک مادر و کودک که به تماس آغوشی هم معروف است ، نامگذاری شده است . مراقبت کانگورویی ، که حمایت عاطفی ، محیط محافظتی و تغذیه گر کیسه کانگورو را شبیه سازی می کند ، تعهدات مهم این برند را در حفظ و حمایت از سلامت عاطفی ، فکری و جسمی کودکان یادآور می شود .

ما با استفاده از سادگی و زیبایی طرح های چوب ، اقدام به طراحی بازی های چوبی و تزیینات دکور اتاق کودک با تلفیق روش های آموزشی مونته سوری و والدروف برای رشد فکری کودکان کردیم.

برند کانگورو خالق اسباب بازی های چوبی بادوام ،با کیفیت و سازگار با محیط زیست ، منطبق با استانداردها و دستورالعمل های اروپایی ساخت اسباب بازی کودک   EN71 برای حفظ سلامت کودکان و حفظ محیط زیست در بخش های اصلی زیر دارای مزیت رقابتی است . پروتکل ساخت اسباب بازی چوبی در اروپا در زیر قابل مشاهده است.

  مواد اولیه :

تهیه شده از چوب درختان با کیفیت روسی، راش ، چنار ، بلوط و ... از جنگل های تجدید پذیر نه از چوب و یا خرده چوب های ضایعاتی صنعتی ، چندلایه متراکم و آغشته به مواد شیمیایی مضر و خطرناک برای کودکان

رنگ آمیزی:

با استفاده از رنگ های دارای استاندارد سلامت و مخصوص اسباب بازی و انطباق محصولات برند با استانداردهای سخت گیرانه  الزامات خاص اتحادیه اروپا ، که شامل رنگ ها و روغن های گیاهی با ثبات بالاست. این محصولات تولید شرکت های کشورهای ترکیه و بلژیک است و با نحوه استفاده کودکان در برخورد با اسباب بازی در حین لمس کردن ، جذب پوستی و حتی به دندان کشیدن مطابقت دارد.

پرداخت نهایی :

کیفیت بالای پرداخت نهایی محصول در بخش سطوح و قطعات اسباب بازی ، با حساسیت بالایی انجام می شود تا هیچ گونه لبه تیزی وجود نداشته باشد .


طراحی و رنگ آمیزی محصولات اسباب بازی کودکان توسط این برند به گونه ای است که بزرگسالان هم از بازی با آن عاشقانه لذت خواهند برد.

برای مشاهده و خرید محصولات برند کانگورو به صفحه اسباب بازی چوبی کانگورو به آدرس kangoroo_wooden_toys در اینستاگرام مراجعه فرمایید .

 

                                   EN71


 

 

هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments