دسته بندی محصولات
سبد خرید شما
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6
 • موجودی: موجود
 • مدل: Neck & Back-6
600,000 تومان

گزینه های موجود

کیسه تسکین درد گندم هیاهو مدل Neck & Back-6

                                                کیسه تسکین درد گندم هیاهو

کیسه تسکین درد گندم  هیاهو در سایز بزرگ برای قسمت بالای گردن و پشت طراحی شده است .این  بسته حرارتی گندم ، در مجموعه ای دولایه که لایه داخلی دارای دوخت رج بندی شده برای توزیع متوازن گندم و لایه بیرونی از پارچه نخ پنبه دورو بخارزده  و تنوع رنگ بندی، دارای خاصیت آروماتراپی گیاهان دارویی یا ساده فقط با خاصیت آروماتراپی گندم ، برای سلیقه های مختلف مشتریان تولید شده است.کیسه تسکین درد گندم گرمایی بالای گردن و پشت ،یک کیسه حرارتی T شکل است که برای هدف قرار دادن نواحی پشت و بالای گردن طراحی شده است.کیسه گرمایشی مایکروویو گندم حرفه ای T شکل بالا تنه ، یک بسته حرارتی موثر مایکروویو با طراحی منحصر به فرد T شکل است که می تواند دور گردن، شانه و قسمت بالای کمر بپیچد. در طول فرآیند طراحی و آزمایش، متوجه شدیم که این بسته حرارتی به دلیل مساحت سطح بزرگ و طراحی کشیده، قادر است به طور موثر قسمت بالای گردن و پشت را هدف قرار دهد. این کیسه گندم بدون توجه به اینکه دراز کشیده باشید یا عمودی نشسته اید، به طور ایمن در قسمت بالایی و پشت قرار می گیرد. این مدل کیسه تسکین درد گندم ،به  شما این امکان را می دهد که دو لبه را به سمت داخل تا کنید تا مناطقی را که دسترسی به آن سخت است در سراسر گردن هدف قرار دهید.

خصوصیات کیسه تسکین درد گندم  هیاهو مدل پشت و گردن :

 • طراحی تخصصی برای حداکثر پوشش (کیسه گرمایشی مایکروویو تی شکل برای پوشش نواحی بیشتر بالای بدن)
 • روی شانه های بالایی می نشیند و می تواند دور گردن بپیچد
 • دوخت اضافی بر روی لایه بیرونی باعث می شود گندم به طور یکنواخت توزیع شود
 •  گندم پاک شده و تمیز
 • کیسه درمانی گندم در سایز بزرگ و کاربردی

کیسه گرمایشی گندم مایکروویو که بصورت محصولات گرمایشی ماکروویو طراحی و  تولید شده است، به گونه ای طراحی شده است که پوشش فوق العاده ای را در سراسر نواحی گردن و قسمت بالایی پشت ارائه دهد. پشت، شانه و گردن همه نواحی از بدن هستند که مستعد آسیب های ناشی از فشار هستند و ما کیسه درمانی گندم را طوری طراحی کرده ایم که به طور موثر این نواحی بدن را هدف قرار دهد. در بخش های گردن ، شانه بالایی ، پشت ، در لایه داخلی کیسه آروماتراپی گندم ،محفظه هایی دوخته شده است تا گندم در یک بخشجمع نشود یا به پایین بسته حرارتی نیفتد و گرما را در هنگام استفاده به طور یکنواخت توزیع کند.

 کیسه گرمایشی طبیعی گندم با گندم تمیز شده پر می شود.ما در شرکت هیاهو، مجموعه ای از پارچه ها و گزینه های رنگی باکیفیت را به شما پیشنهاد میکنیم. کیسه های گندم ایده ای شگفت انگیز و متفکرانه برای هدیه ایجاد میکنند و ما همچنین طیف وسیعی از گزینه های شخصی سازی را برای شما ارائه میکنیم که به شما امکان میدهد هدیه واقعاً منحصربه فردی را خلق کنید. اگر می خواهید کیسه گندم شما دارای خاصیت آروماتراپی باشد، لطفا گزینه آروماتراپی یا رایحه درمانی را انتخاب کنید، البته این کیسه گندم بدون خاصیت آروماتراپی نیز موجود است

آروماتراپی چیست و چه خواصی دارد ؟

آروماتراپی، که به آن رایحه درمانی نیز گفته میشود، استفاده از روغنهای ضروری گیاهی برای بهبود سلامت جسمی و روانی است. رایحه درمانی یا آروماتراپی در کیسه های تسکین درد گندم هیاهو با معطر کردن گندم ها با روغن های گیاهی انجام می شود که با هر بار گرم کردن کیسه حرارتی گندم ، این رایحه درمانی استشمام می شود  در زمینه کیسه های تسکین درد گندم، آروماتراپی میتواند مزایای زیر را داشته باشد

استفاده از کیسههای تسکین درد گندم با افزودن روغنهای ضروری میتواند تجربه استفاده از کیسه را لذتبخشتر کند و همزمان مزایای آروماتراپی را به ارمغان بیاورد. این ترکیب میتواند به یک روش درمانی مکمل تبدیل شود که هم به تسکین درد و هم به بهبود کلی سلامتی فرد کمک میکند.

                                راهنمای استفاده از کیسه ‌های تسکین درد گندم

راهنمای استفاده از کیسه های تسکین درد گندم:

1. **گرم کردن کیسه در مایکروویو**:

 • برای مایکروویوهای با توان **600 تا 750 وات**، کیسه را حداکثر به مدت **2 دقیقه** گرم کنید.
 •  برای مایکروویوهای با توان **800 تا 1000 وات**، کیسه را حداکثر به مدت **1.5 دقیقه** گرم کنید.

2. **استفاده از کیسه**:

 • قبل از استفاده، اطمینان حاصل کنید که کیسه تمیز و خشک است.
 • محصول را به دقت گرم کنید و مراقب باشید که محتویات داخل آن نسوزد.
 • هنگامی که برای اولین بار گرم میشود، محصول ممکن است احساس رطوبت کند، که این طبیعی است و پس از چند بار استفاده متوقف میشود.
 • پس از گرم شدن، کیسه را روی ناحیه موردنظر قرار دهید.

3. **توجه به نکات ایمنی**:

 • از تماس مستقیم طولانی مدت با پوست خودداری کنید تا از سوختگی جلوگیری شود.
 • هنگام خارج کردن کیسه از مایکروویو مراقب باشید.
 • محصول را بیش از حد گرم نکنید.

 

جنس
جنستهیه شده از پارچه نخ پنبه دورو بخار زده و ضد حساسیت -دارای قابلیت سرد درمانی و گرم درمانی دارای وزن کم و قابل حمل -دارای خاصیت آروماتراپی گندم (رایحه درمانی) با گرم شدن گندم و کاملا ارگانیک -دارای دوخت رج بندی شده در لایه داخلی برای توزیع متوازن دانه های گندم- از این محصول یا به عنوان یک پد حرارتی از مایکروویو استفاده کنید یا آن را در فریزر قرار دهید تا یک کیسه یخ خنک کننده درست کنید.این یک گرم کننده بدن عالی است و تقریباً در تمام نواحی بدن قابل استفاده است و گرمای خود را برای مدت طولانی حفظ می کند.
ویژگی‌های بهداشتی و سلامت
ویژگی‌هاروش درمانی :کیسه گندم گرم شده برای کاهش سفتی مفاصل، کاهش درد و التهاب و تسکین اسپاسم عضلانی عالی است. کیسه های گندم گرمای مرطوب یا ”گرمای همرفت” را ارائه می دهند. گرمای مرطوب در سطح عمیق تری روی عضلات کار می کند و از بسیاری جهات کارآمدتر از گرمای خشک در کیسه های آب گرم هستند
مشخصات
ملاحظات۶۰۰w - ۷۵۰w ماکروویو - گرمایش حداکثر ۲ دقیقه- ۸۰۰w - ۱۰۰۰w ماکروویو - گرمایش حداکثر ۱.۵ دقیقه- دستورالعمل های کلی: لطفاً مراقب گرم کردن این محصول پر از گندم باشید و مراقب باشید که محتویات داخل آن نسوزد. اگر بوی سوختگی را استشمام کردید، بسته حرارتی بهتر است دور ریخته شود و یک بسته جدید خریداری شود. قبل از استفاده از تمیز و خشک بودن محصول اطمینان حاصل کنید. -برای تعیین زمان گرمایش صحیح از راهنمای حداکثر گرمایش (در زیر) استفاده کنید. -اطمینان حاصل کنید که همه تجهیزات خاموش هستند و آنها را در نزدیکی منبع حرارت مستقیم قرار ندهید. -هنگامی که برای اولین بار گرم می شود، محصول احساس رطوبت می کند، اگرچه این کاملا طبیعی است و پس از چند بار استفاده متوقف می شود. -پس از این مدت، توصیه می کنیم هنگام گرم کردن، یک فنجان کوچک آب را در مایکروویو قرار دهید. -به منظور رعایت استاندارد ایمنی محصولات قابل گرمایش (محصولات ماکروویو) با شماره (BS ۸۴۳۳:۲۰۰۴) در انگلستان ما موظف هستیم موارد زیر را به شما اطلاع دهیم. هشدار - این محصول می تواند باعث سوختگی شود. - از تماس مستقیم طولانی مدت با پوست خودداری کنید. - هنگام خارج کردن از مایکروویو مراقب باشید. - بیش از حد محصول را گرم نکنید. - محصول فقط برای استفاده در مایکروویو است - محصولات گرمایشی نباید بدون تست حرارت به کودکان و سالمندان داده شود. -به حداکثر زمان گرم کردن و سرد کردن محصول توجه کنید. - فقط ازبعد از بازگشت محصول به دمای اتاق دوباره آن را گرم کنید. - کالا را از وسط تا نکنید تا گرم شود کاملا با سطح باز آن را در مایکروویو قراردهید. - سطح محصول را با پارچه مرطوب تمیز کنید. -دستورالعمل های مراقبت - کیسه حرارتی را با گندم داخل آن نشویید. -این قسمت را فقط با یک پارچه مرطوب تمیز کنید. -مبتلایان به آسم باید توجه داشته باشند که این محصول حاوی جوانه گندم است. - در صورت گرم شدن بیش از حد، اجازه دهید کالا در مکانی امن بماند و تا زمانی که سرد نشده است، آن را لمس نکنید. - در صورت فرسوده شدن یا آسیب دیدگی در زباله های خانگی معمولی دور بیندازید. - در جای خشک و خنک نگه دارید. - اطمینان حاصل کنید که میز گردان مایکروویو می تواند آزادانه بچرخد. xبرای استفاده سرد: - بسته را در یک کیسه پلاستیکی بپیچید تا تمیز بماند. -به مدت ۱-۳ ساعت در فریزر قرار دهید. - قبل از استفاده از کیسه پلاستیکی خارج کنید. - مراقب باشید و پوست خود را بررسی کنید تا از هرگونه احتمال سوختگی در فریزر جلوگیری کنید و برای جلوگیری از تماس مستقیم با پوست، از حوله روی بدن خود استفاده کنید و بسته را در روی آن قرار دهید. - در صورت استفاده بر روی چشم، این محصول را در فریزر قرار ندهید. گندم داخلی یا سایر بسته های حرارتی پر شده را نشویید یا خیس نکنید. لطفاً این محصول را با ماشین لباسشویی نشویید و آن را خیس نکنید. اگر کثیف شد، لطفاً مراقب باشید که محتویات داخلی آن را خیس نکنید و با یک پارچه مرطوب پاک کنید. این محصول کاملا طبیعی و استفاده آسان است. این به عنوان یک محصول گرم کننده یا خنک کننده ملایم طراحی شده است، اگرچه بسیار مهم است که مراقب باشید تا محصول بیش از حد گرم یا سرد نشود. لطفاً دستورالعمل‌های گرمایش و سرمایش ما را به دقت دنبال کنید

نوشتن نظر

بد خوب

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments