دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

پد عرق گیر بنددار هیاهو

                                               پد عرق گیر بنددار                                                                                                                                                                                                  

پدهای عرق گیر بنددار هیاهو یکی از محصولات پرفروشی هستند که در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته اند. این پدهای زیربغل دارای انواع مختلفی هستند که بر اساس نوع استفاده، جنس، شکل، طرح و قیمت متفاوت هستند. آن ها قابل شستشو هستند و با بند به بازو وصل می شوند و با طرح های زیبا و خلاقانه طراحی شده اند. پدهای زیربغل بنددار هیاهو از جمله راهکارهای نوین برای مدیریت تعریق زیر بغل هستند. این پدها با ارائه راه حلی برای جلوگیری از ترکیب عرق با باکتریهای روی پوست و جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع، به حفظ بهداشت فردی کمک میکنند. پدهای عرق گیر بنددار هیاهو مزایای زیادی برای کسانی که از تعریق زیاد رنج می برند دارند.

مزایای پدهای عرق گیر بنددار هیاهو :

 • افزایش اعتماد به نفس و راحتی در برقراری ارتباط با دیگران، با جلوگیری از خیس شدن و لک شدن لباس ها و پخش شدن بوی عرق.
 • سهولت استفاده ،حفظ بهداشت و سلامت پوست، با جلوگیری از ایجاد عفونت و التهاب در پوست ناشی از تراکم عرق و باکتری ها.
 • صرفه جویی در هزینه و زمان، با کاهش نیاز به شستشو و اتو کردن لباس ها و خرید لباس های جدید.

مقایسه پدهای عرق گیر بنددار هیاهو با محصولات ضد تعریق:

پدهای عرق گیر بنددار هیاهو در دسته بندی محصولات جاذب تعریق قرار می گیرند نه ضد تعریق ها . این به دان معنی است که محصولات جاذب تعریق ، عرق را از روی پوست جذب می کنند و دخالتی در فرایند تعریق ، بستن منافذ پوست و اختلال در روند تعریق و سم زدایی بدن ندارند و  به دلیل اینکه عرق را جذب می کنند، ممکن است زودتر کثیف شوند و نیاز به تعویض داشته باشند. همچنین این محصولات باید به  تنهایی استفاده شوند و نباید با دئودورانت ها یا اسپری های خوشبو کننده ترکیب شوند زیرا باعث کاهش کارایی آنها می شود .

 • پدهای جاذب عرق، در برابر محصولات ضدتعریق، مناسب تر برای افرادی هستند که دچار تعریق شدید هستند و نمیخواهند لباسهای خود را خراب کنند. پدهای جاذب عرق، علاوه بر جذب عرق، باکتریهای مسئول بو را جذب میکنند و در نتیجه به حفظ بهداشت و تمیزی کمک میکنند.
 • پدهای جاذب عرق، در برابر محصولات ضدتعریق، مناسب تر برای افرادی هستند که دچار حساسیت پوست هستند و نمیخواهند از محصولات شیمیایی استفاده کنند. پدهای جاذب عرق، از جنس الیاف طبیعی یا سلولز هستند و حاوی هیچ گونه مواد شیمیایی یا اسیدی کنترل کننده تعریق نیستند.

معایب محصولات ضد تعریق

محصولات ضد تعریق نوعی محصول بهداشتی هستند که با استفاده از مواد مانند نمک آلومینیوم، فرایند تعریق را کنترل می کنند. این محصولات معایب زیر را دارند:

 

 • از خروج عرق از غدد تعریق جلوگیری می کنند و روند عمومی تعریق بدن را دچار اختلال می کنند و در نتیجه از خیس شدن و لک شدن لباس جلوگیری می کنند.محصولات ضد تعریق به دلیل اینکه عرق را مسدود می کنند، ممکن است باعث ایجاد حساسیت، التهاب، جوش یا بیماری های پوستی شوند. همچنین این محصولات ممکن است باعث تغییر رنگ یا سفید شدن لباس شوند. محصولات ضد تعریق ممکن است حاوی مواد شیمیایی مضری باشند که برای سلامتی بدن خطرناک هستند.
 • بوی بد عرق کاهش می دهند، چون با کاهش تعریق، غذای باکتری های موجود روی پوست را کم می کنند. ولی جذب مواد شیمیایی توسط پوست را افزایش می دهند  این محصولات حاوی مواد شیمیایی مضری می باشند که برای سلامتی بدن خطرناک هستند
 • دارای رایحه های مختلف و خوشبو هستند که بوی بدن را مخفی می کنند ولی باعث ایجاد حساسیت و ناراجتی های پوستی می شوند .
 • ارتباطی بین استفاده از آن ها و افزایش خطر ابتلا به سرطان سینه وجود دارد.
 • احتمال انتقال نانو ذرات یا مواد شیمیایی به بافت های دیگر بدن و احتمال ایجاد مسمومیت یا التهاب در آن ها، به خصوص اگر از پد های نانو الیافی یا شیمیایی استفاده کنید.

مقایسه پدهای عرق گیر بازویی با پدهای عرق گیر گیره ای و پدهای عرق گیر چسبی:

تحقیقات میدانی شرکت هیاهو نشان میدهد که پدهای عرق گیر بازویی محبوبیت بیشتری نسبت به پدهای عرق گیر گیره ای و چسبی دارند و پرفروش ترین محصولات پد عرق گیر این شرکت محسوب می شوند.علت محبوبیت پدهای عرق گیر زیربغل بنددار از نظر مشتریان هیاهو را دسته بندی کردیم که شامل موارد زیر است :

 • عرق گیر بازویی به راحتی با هر نوع لباسی سازگار هستند. پدهای گیره ای و چسبی ممکن است بر روی لباس های مشخص شوند و با برخی لباسها همخوانی نداشته باشند.
 • پدهای عرق گیر بازویی از نظر سهولت کاربر در استفاده برتر هستند و از تماس عرق با پوست جلوگیری میکنند. پدهای عرق گیر بازویی برای افرادی که با پدهای گیره ای و چسبی احساس راحتی نداشته باشند، انتخاب بسیار مناسبی باشد.
 • پدهای عرق گیر بازویی نیاز به زمان کمتری برای پوشیدن و آماده سازی دارند ولی پدهای گیره ای و چسبی نیازمند تنظیم درست و دقیق برای استفاده از حداکثر کارایی پدها هستند

به طور کلی، پدهای عرق گیر بازویی مزایای بیشتری نسبت به پدهای گیره ای و چسبی دارند و برای جلوگیری از تعریق و خیس شدن لباسها از نظر بیشتر مشتریان مناسبتر هستند.

برند: haiaho مدل: Closed Strap Man
                                                  ..
125,000 تومان
برند: haiaho مدل: Closed Strap Man
                                                  ..
250,000 تومان
برند: haiaho مدل: Closed Strap Man
                                                  ..
375,000 تومان
برند: haiaho مدل: Open Strap Man
                                                  ..
140,000 تومان
برند: haiaho مدل: Open Strap Man
                                                  ..
280,000 تومان
برند: haiaho مدل: Open Strap Man
                                                  ..
420,000 تومان
برند: haiaho مدل: Purax Man
                                                  ..
120,000 تومان
برند: haiaho مدل: Purax Man
                                                  ..
240,000 تومان
برند: haiaho مدل: Purax Man
                                                  ..
360,000 تومان
برند: haiaho مدل: Sweatex Man
                                                  ..
120,000 تومان
برند: haiaho مدل: Sweatex Man
                                                  ..
240,000 تومان
برند: haiaho مدل: Sweatex Man
                                                  ..
360,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 36 (3 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments