دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

پد پاک کننده آرایش صورت

 

پوست صورت افرادی که حساس و آسیب دیده از مواد و پدهای آرایشی رایج است نیارمند مراقبت و توجه بیشتر و دقیق تری در دوره ترمیم می باشد. پاکسازی کامل آرایش از روی پوست در دوره حساسیت و آسیب دیدگی پوست و یا پیشگیری از آن نیازمند استفاده از پدهای مناسب و لطیف می باشد. استفاده از الیاف پارچه ای پنبه ای در تولید پدهای پاک کننده آرایش این امکان را می دهد تا پوست های حساس و آسیب دیده به تدریج ترمیم شوند .استفاده از پدهای مناسب بجای پدهای رایج که گاها تشدید حساسیت زایی را به دنبال دارند می تواند کمک مهم و قابل توجهی در تامین سلامت و بهداشت پوست های حساس و آسیب دیده در دوره ترمیم باشد . تولید پدهای پاک کننده آرایش هیاهو برای پوست های حساس و آسیب دیده تهیه شده از الیاف پارچه ای طبیعی تمام و دورو پنبه بخار زده در بسته بندی های متنوع  این امکان را فراهم می کند که اثرات مخرب پدهای معمولی و رایج را در دوره حساسیت و آسیب دیدگی کاهش دهید و حتی از بروز آن پیشگیری کند.

همچنین شرکت هیاهو  با اهمیت به محیط زیست و ایجاد دور ریز کمتر این امکان را با تولید پدهای آرایشی و پاک کننده آرایش به عنوان یک نهاد حافظ محیط زیست متعهد اعلام می دارد .

نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments