دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

شرایط استفاده از بلاگ هیاهو

  شرایط استفاده

شرکت هیاهو به دنبال آن است تا با بهره گیری از فناوری اطلاعات و دانش روز ارتباطات بتواند سهمی هرچند کوچک در ارتقای فرهنگ خودمراقبتی زنان در سن باروری، دوران بارداری و فرزند پروری از آن داشته باشد. هدف هیاهو ، برای ما مسئولیت بزرگی ایجاد میکند که شفاف سازی در تمامی ابعاد میتواند راهگشا باشد. همچنین بنا بر اهمیت و حساسیت موضوع سلامت مادر و فرزند و تمامی ابعاد مرتبط با آن، هر گونه تعامل با هیاهو به هر منظور و هر طریقی باید در چارچوب تعهدات شفاف و روشن باشد. بنابراین، هر گونه استفاده از وبسایت، ابزارها و قابلیتهای هیاهو، به این معناست که تمامی مندرجات این مستند، از طرف مخاطب تماماً مطالعه و پذیرفته شده است. این مستند شامل تعاریف، شرایط تغییرات توافقنامه، حدود مسئولیت، نحوۀ استفاده از بلاگ، حقوق مالکیت معنوی و موارد خارجی مجموعۀ هیاهو است و هر گونه استفاده از تمامی امکانات و خدمات هیاهو به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، از روی سایت، از طریق نرم افزارها، به اشتراک گذاری محتواهای هیاهو یا هر طریق دیگری، در چارچوب این مستند خواهد بود.

تعاریف

هیاهو شامل وبسایت، نرم افزار، ابزارها و محصولاتی است که به  شرکت هیاهو تعلق دارد و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است و تلاش شده تا مجموعۀ این ابزارها، اطلاعات، آموزشها و پشتیبانی ها مطابق با شرایط فرهنگی محیطی کشور ایران طراحی، تدوین و تهیه شود. در این مستند وبسایت، نرم افزارها، ابزارها و تمامی قابلیتها و امکانات مختلفی که به هر شکل از سوی مجموعۀ هیاهو  ارائه میشود، با نام  است و به تمامی استفاده کنندگان از امکانات و خدمات،  کاربر اطلاق میشود. از نظر این مستند تمامی اطلاعات، متون، گرافیک، نرم افزار، صوت، فیلم، عکس، نصایح، پیامها، نظرات، پیشنهادهای ارائه شده در هیاهو  محتوا نامیده میشود و به منظور آگاهی دادن به مخاطب آماده شده است.

تغییرات توافقنامه

با توجه به این که هیاهو برای رسیدن به اهداف خود از ابزارهای روز بهره میگیرد و به دلیل تلاش گستردۀ هیاهو برای بهبود مستمر و توسعۀ تمام ابعاد، ممکن است در آینده نیاز به تغییر یا به روزرسانی تمام یا بخشی از این مستند وجود داشته باشد. هیاهو  خود را متعهد میداند که آخرین نسخۀ توافقنامه را از تاریخ مؤثر آن، در سایت منتشر کند و به کاربران محترم نیز توصیه می‌‌شود که در طول استفاده از هیاهو این مستند را به تناوب مطالعه فرمایند.

تحدید مسئولیت

هیاهو هیچ گونه ادعایی نسبت متناسب بودن تمامی موارد ارائه شده برای تمامی کاربران ندارد و به همین دلیل هیچ گونه مسئولیتی در مورد عواقب تصمیمات و اعمالی که کاربر یا کاربران با برداشت مستقیم یا غیرمستقیم از محتوای متنی یا تصویری هیاهو انجام دهند را نمیپذیرد. همچنین هیاهو  در خصوص تأثیر مستقیم محتواها، نقل قول کاربران به دیگران، نقل قول شخص ثالث با استنتاج از محتوای هیاهو، هیچ مسئولیتی را متوجه خود نمیداند. استفادۀ نادرست از محتوای مندرج در هیاهو یا توصیه و برداشت اشتباه از تمامی مندرجات آن، به هر نحوی، بر عهدۀ شخص یا عامر است و در هیچ صورتی و تحت هیچ شرایطی، هیچ گونه ادعا و درخواست دعوی برای مجموعۀ هیاهو، مورد پذیرش نخواهد بود.

نحوه  استفاده از مطالب و سلب مسئولیت

کاربر برای استفاده از هیاهو متعهد میشود که در زمان استفاده از تمامی امکانات این مجموعه بیشتر از ۱۵ سال سن داشته و ساکن ایران و تحت قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران است. محتواهای ارائه شده در هیاهو صرفاً هدف آموزشی و ارائۀ آگاهی دارد و به هیچوجه کاربرد درمان، تجویز دارو یا توصیۀ پزشکی ندارد. هرچند هیاهو تلاش میکند تا تمامی محتواها دقیق، جامع، صحیح و به روز باشد، اما نمیتواند این موارد را تضمین کند و در خصوص دقت، کامل بودن و به روز بودن محتواهای ارائه شده، مسئولیتی را نمیپذیرد. تمامی محتواهای ارائه شده در هیاهو صرفاً با هدف بالا بردن اطلاعات عمومی کاربران است و به هیچ عنوان جایگزین تشخیص، تجویز و روش درمان پزشک نیست. به همین دلیل، به تمامی کاربران توصیه میشود که به منظور تشخیص و درمان به پزشک متخصص مراجعه کنند و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی از محتواهای هیاهو با هدف خوددرمانی استفاده نشود.

حقوق مالکیت معنوی

کلیۀ موارد ارائه شده در هیاهو اعم از مقالات، عکسها، ابزارها و فیلمها توسط شرکت هیاهو تهیه و تولید شده است . بنابراین، هیاهو کلیۀ حقوق مطالب، گرافیکها، نقاشیها، صوتها، مستندات، فیلمها و عکسها را متعلق به خود میداند. روشها و ابزارهای به اشتراک گذاری، با منظور اطلاع رسانی به افراد علاقه مند به یادگیری پیشبینی شده و بازنشر تمامی موارد برای مقاصد غیرتجاری و تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به خود هر مطلب در صورت استفاده آنلاین بلامانع است. هر گونه کپی برداری یا سوءاستفاده به هر نحوی از متنها، عکسها، فیلمها، صوت و به طورکلی محتوای سایت و طراحی ظاهری و ساختاری آن غیرقانونی و ناقض حقوق مالک است.

ارجاع به موارد خارجی

هیاهو ممکن است به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به افراد، خدمات، محل ارائۀ خدمات درمانی یا بهداشتی، درمانگر یا پزشک متخصص و غیرمتخصص، دارو یا مکمل غذایی، مواد غذایی، ابزار و غیره اشاره یا آن موارد را معرفی کند. این معرفی میتواند به هر نحو و از هر طریقی مانند تصویر و محتوای متنی باشد. کلیۀ این موارد در هیاهو با عنوان «موارد خارجی» نامیده میشود و هیاهو هیچ گونه مسئولیتی در خصوص موارد خارجی را متوجه خود نمیداند. در صورت استفادۀ کاربر از هر یک از موارد خارجی، تمامی مسئولیتها متوجه کاربر و ارائه دهندۀ خدمات یا محصولات است و هیاهو هیچ ادعایی را مبنی بر عدم رضایت، کیفیت، کمیت، نوع خدمات و هر گونه نارضایتی را در خصوص موارد خارجی نخواهد پذیرفت.

حریم خصوصی کاربران

حفظ حریم خصوصی کاربران یکی از موارد مهمی است که هر سایت باید آن را در راستای رعایت قوانین و احترام به حقوق افرادی که از آن استفاده میکنند رعایت کند.

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments