دسته بندی محصولات
سبد خرید شما

درباره ما

                            

 

معرفی برند هیاهو

هیاهو  "Haiaho" در سال ۱۳۹۲ به دنیای اکسسوری مد و پوشاک مادر و کودک معرفی شد.در آن زمان مخاطبان این برند فقط مادران و کودکان بودند و بصورت تخصصی در زمینه طراحی و تولید اکسسوری با هدف تولید محصولات با کیفیت بر پایه تحقیقات علمی برای کودکان عادی و کودکان نیازمند مراقبت‌های ویژه (نارس) به عنوان برندی پیشرو ،شروع به فعالیت کرد. ولی بعد از آن این برند زنان و مردان را هم وارد خانواده هیاهو کرد.

مقایسه ی طرح ها و کیفیت محصولات این برند ، نشان می دهد که هیاهو، از برندهای پیشتاز و موفق در بازارهای داخلی است. کافی است لوگوی ساده و کوچک این برند را روی محصولی ببینید تا از کیفیت، زیبایی و کارایی آن مطمئن شوید. کیفیت و سادگی آثار این برند، باعث ماندگاری و زیبایی همیشگی محصولات هیاهو شده است. قهرمان دنیای هیاهو، پارچه است. پارچه هایی با انواع طرح ها و رنگ های مختلف، با بالاترین کیفیت در این مجموعه تولید می شود که با پروانه تولید از سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به آثاری مبدل می‌شوند که  می تواند جای تمام لباس ها و اکسسوری ها را در هر خانه ای بگیرند. پس از پارچه، تمام جزییات لباس ها و اکسسوری ها از بین مرغوب ترین مواد اولیه تولید می شود و این برند با چند تکه پارچه و نخ وسوزن با تولید جدیدترین و زیباترین ترندها به زندگی جوانان مدرن شهری حال و هوای تازه ای داده است .

برش ها و الگوهای این برند هویت و شناسنامه ای است که محصولات هیاهو را از سایر برندها متمایز می کند. هیاهو ارزش های سازمانی مشخصی دارد. این برند متعهد است به تولید محصولات از مواد اولیه مرغوب و با بسته‌بندی اتوکلاو (استریل با بخار) به جهت حفظ سلامت مخاطب کودک و هم‌چنین خانواده همراه با طراحی به روز و متنوع و مهم تر از هر چیز این است که دایره ی وفادار طرفدارانش را گسترش دهد.
هیاهو اینجاست تا به همه اعضای خانواده کمک کند تا با "آرامش و لبخند "حس و حال خوبی داشته باشند و این حس را به همه منتقل کنند. برای دیدن برترین محصولات این برند در سایت هیاهو و دیجی کالا همراه باشید و خرید اینترنتی سریع و لذت بخشی را تجربه کنید 

 

 

The product is currently Out-of-Stock. Enter your email address below and we will notify you as soon as the product is available.

Name
Email
Phone
Comments